Halloween

A je to tu. Čarodejnice, strašidlá, tekvice, dracula – neodmysliteľná súčasť každej halloween párty. A k tomu vám ponúkame našich skvelých animátorov, ktorí v štýlových kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru podujatia. Budú energickí, nepriehľadnuteľní a svojím vystupovaním a účasťou vytvoria zážitok pre každého. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou.

Vyrezávanie tekvíc – typická, no stále veľmi obľúbená aktivita pre deti a rodičov. Spoločné vyrezávanie je zábavnou a zaujímavou atrakciou pre celé rodiny. Tekvice v dostatočnom predstihu vieme zabezpečiť.

Draculove hry a súťaže – všetky naše bláznivé aktivity pripravíme v halloween tematike. Našim zámerom je zabaviť všetkých a práve preto máme pripravené statické i dynamické hry vo forme športových, skupinových súťaží a vieme zabaviť aj skupiny a jednotlivcov. Je na Vás, prečo sa rozhodnete.

Čarodejnícky bál/ples príšer – bláznivá detská mini párty, ktorá roztancuje malých i veľkých, hanblivých i odvážnych, pri ktorej si každý príde  na svoje. Veríme, že parket bude praskať  vo švíkoch a rady stiahneme aj rodičov. Skvelú tancovačku môžeme doplniť o hudobné hry a súťaže.

Tekvičkové majstrovanie – malí šikovníci no srdcom veľkí majstri, ktorí sa hravo pustia do každej kreatívnej výzvy a spolu s našimi animátormi vykúzlia krásne umelecké výtvory. Kreativite sa medze nekladú a preto aj my využívame rôzne pomôcky, aby naše tvorenie, bolo čo

Bosorácke maskovanie – skvelá možnosť premeniť Vaše ratolesti na strašidlá, zvieratká, hrdinov či čokoľvek iné, čo ich spraví šťastnými. Maľujeme aj bez predlôh a to na tvár, ramená, ruky či nohy. Obľuba tejto aktivity je vysoká nielen u detí ale aj u rodičov.

Šantivé modelovacie balóniky – výborným ukončením eventu môže byť malá pozornosť pre každého drobca v podobe zvieracieho balónika. Naši animátori s úsmevom vytvoria rôzne tvary ako meč, psík, srdce, kvet, motýlik i korytnačka, stačí si len vybrať.