Animácie na deň detí

Deň, na ktorý sa každé dieťa výnimočne teší. Ale netešia sa len deti! Všetci vekom dospelí v sebe majú stále detskú hravú časť seba. Pravda, niekto v menšej, niekto vo väčšej miere zastúpenú. Kto sa môže deťom postarať o najlepšiu zábavu, ak nie tí, ktorí im najviac rozumejú? Dovoľte preto naším animátorom, vekom už síce dospelým, no vo vnútri stále deťom, aby vyčarili úsmev všetkým deťom bez rozdielu!

Ak hľadáte program pre deti na váš firemný deň, pozrite tiež našu ponuku family days.

Pri dňoch detí si môžete vybrať z našich 2 základných balíčkov. Každý z balíčkov je možné upraviť podľa vašich potrieb.

Balíček Supiš

Animátori s pripraveným programom vás zaručene dokážu dostať na tú správnu vlnu tak výnimočného dňa. Po športových hrách sa premeníte na akúkoľvek postavičku vďaka maľovaniu na tvár a ďalší úsmev vám vyčaria malé balónové zvieratká. Každý, kto sa zúčasti tohto slávnostného dňa dostane diplom.

Minimálne 2 animátori pri každom programe.

Balíček Vááu

Animátori s pripraveným programom a danciádou v akomkoľvek štýle vás zaručene dokážu dostať na tú správnu vlnu tak výnimočného dňa. Okrem športových hier sa deti premenia na akúkoľvek postavičku vďaka maľovaniu na tvár a na danciáde si už všetci môžu trsať ako spidermani, piráti, indiáni, či ďalší hrdinovia. Ďalší úsmev vám vyčaria malé balónové zvieratká a slovíčko „vááv“ sa bude ozývať nádherne často. Každý, kto sa zúčasti tohto slávnostného dňa dostane samozrejme diplom.

Ďalšie možnosti (možné objednať aj jednotlivo):

  • skákacie hrady,
  • lukostreľba,
  • prenosná lezecká stena,
  • tématický deň detí – pirátsky, indiánsky, rozprávkový, slovenský, sparťanský, dobrodružný a mnoho
    ďalších,
  • maľovanie na tvár,
  • balónové kreácie,
  • Danciáda so slovenskými aj zahraničnými pesničkami a choreografiami.

5 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať našich animátorov:

1) Každý animátor je profesionálne vyškolený, takže ho nemusíte učiť o jeho práci, každý perfektne ovláda svoje povinnosti, vďaka čomu sa Vy môžete sústrediť na svoje ciele.

2) Každý animátor si je vedomý svojej úlohy. Keďže ponúkate svojim zákazníkom kvalitné služby, animátor sa postará o naplnenie vašich predstáv.

3) Každý animátor je nositeľom pozitívnej energie, zanietený človek, ktorý sa stará o spokojnosť účastníkov akcie.

4) Objednanie našich animátorov je efektívnejšie než príprava vlastnej akcie – využitím výhody našich skúseností môžete ušetriť Vaše peniaze.

5) Objednanie našich animátorov je oveľa menej náročné na čas – využitím našich služieb šetríte aj Váš drahocenný čas (a navyše aj Vašich zamestnancov na vybranom pracovisku).

Kontaktujte nás s objednávkou:

1. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom.

2. Prekonzultujeme Vaše požiadavky.

3. Objednajte si program.