Firemné akcie

Family days

Niekedy je príjemné stretnúť a spoznať sa aj  mimo práce a presne na to vám vytvoríme priestor na našich Family days. Ponúkame vám pestrú ponuku aktivít pre deti:

  • maľovanie na tvár,
  • balónové kreácie,
  • zábavné hry a súťaže,
  • športový deň,
  • tvorivé dielne a iné.

Popri tom sa ani rodičia nebudú nudiť. Vieme pre vás pripraviť aktivity, ktoré si ako rodina užijete spolu, zasmejete sa a spoznáte sa s ostatnými. Tiež vás možno osloví naša ponuka atrakcií. Najlepší program pripravíme, keď dáme dokopy vaše požiadavky a naše skúsenosti, preto nás neváhajte kontaktovať.

Firemný deň pre zamestnancov

Chcete s kolegami zažiť príjemný deň, zabaviť sa a vyskúšať niečo nové? Tak ste na správnom mieste. Firemné dni organizujeme dvomi spôsobmi.

Veľmi obľúbenými sú komplexné programy vo forme teamspirit. Počas týchto aktivít účastníci väčšinou fungujú v menších alebo väčších tímoch a plnia spolu úlohy. Aktivity môžu byť zábavné, aktívne, oddychové, vedomostné, inšpirované každodenným životom či napríklad logické. Všetko vieme prispôsobiť vašim potrebám. Pre viac informácií a lepšiu predstavu si môžete pozrieť ašu ponuku teambuildingov.

Ak hľadáte niečo jednoduchšie, môžeme vám pomocť pri organizácií tradičného športového dňa či varenia gulášu. Program doplníme o zábavné hry a súťaže pre jednotlivcov alebo skupiny. Tiež sa môžete nechať inšpirovať našou ponukou atrakcií.

V prípade záujmu a akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.