Animácie pre hotely a aquaparky

Cieľom cestovných kancelárií a hotelov je nielen poskytovať kvalitné služby, ale taktiež zarobiť peniaze. Cieľom zábavného priemyslu a animácie voľného času je zvýšiť čistý zisk cestovných kancelárií a hotelov. Bingo! O tom to všetko je. Animátori môžu znásobiť návratnosť investícií, pozitívne ovplyvniť značku, marketing, vzťahy s verejnosťou, ako aj vybudovať lojalitu zákazníkov k podniku. No musia to byť starostlivo vyberaní, talentovaní a trénovaní animátori, presne takí, ako sú animátori spoločnosti STAGEMAN!

Prečo sa oplatí vybrať si STAGEMAN animátorov?

 • Animátori predstavujú náklady – takže stojí za to zamestnať najlepších animátorov na trhu.
 • Animátori robia reklamu – sú oveľa viac efektívnejší než letáky alebo plagáty.
 • Animátori pôsobia interaktívne – sú schopní urobiť publikum šťastné a veselé.
 • Animátori produkujú energiu – keď sa objavia, diváci zrazu ožijú.
 • Animátori predstavujú konkurenčnú výhodu – sú výrazní a robia vynikajúci dojem.
 • Animátori zabezpečujú budúcnosť – vzbudzujú pozornosť oveľa viac ako hostesky.
 • Animatori znamenajú perfektnú investíciu – úspech firmy je ich aj naším cieľom.

5 dôvodov, aby ste zamestnali STAGEMAN animátorov:

1) Každý animátor je plne vyškolený, takže ho nemusíte učiť o jeho práci, každý perfektne ovláda svoje povinnosti, vďaka čomu sa Vy môžete sústrediť na svoje podnikateľské ciele.
2) Každý animátor si je vedomí svojej úlohy, keďže ponúkate svojim zákazníkom kvalitné služby, animátor sa postará o zvýšenie Vašich príjmov z ich predaja.
3) Každý animátor je nositeľom pozitívnej energie, zanietený človek, ktorý sa stará o spokojnosť Vašich zákazníkov a tí následne o podniku šíria pozitívne hodnotenie a odporúčajú Vaše služby a produkty.
4) Zamestnávanie STAGEMAN animátorov je ziskovejšie než nábor a príprava vlastných animátorov – využitím výhody našich skúseností môžete ušetriť Vaše peniaze.
5) Zamestnávanie STAGEMAN animátorov je oveľa menej náročné na čas – využitím našich služieb šetríte aj Váš drahocenný čas (a navyše aj Vašich zamestnancov na vybranom pracovisku).

Extra možnosti pre cestovné kancelárie a hotely:

 1. Môžeme pozvať, samozrejme zdarma, jedného z Vašich zamestnancov na náš TRÉNING PRE ANIMÁTOROV, aby sme Vám pomohli s výberom najlepších ľudí, ktorých chcete zamestnať.
 2. Môžeme zorganizovať KASTINGY/KONKURZY s našimi animátormi, aby sme Vám pomohli vybrať si konkrétnych ľudí a rozhodnúť sa pre budúcu spoluprácu s nami.
 3. Môžeme pre Vás vytvoriť špeciálneho EVENTOVÉHO MASKOTA, ktorý urobí animačný program vzrušujúcejším a priláka pozornosť detí aj dospelých.
 4. Môžeme dodať Vašej eventovej agentúre animátorské vybavenie a materiály z nášho ANIMÁTORSKÉHO OBCHODU.
 5. Prijímame individuálne objednávky a ľahko sa prispôsobime Vašim požiadavkám.

Kontaktujte nás s objednávkou:

1. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom.
2. Prekonzultujeme Vaše požiadavky.
3. Objednajte si animátorov.

Kontakt:
Slavomír Pačuta
mobil: 0908 183 660
e-mail: slavo.pacuta@stageman.sk