Moderovanie akcií

Máme k dispozícii viacerých moderátorov, každý z nich má bohaté a rôznorodé skúsenosti. Pošlite nám stručný popis a termín vášho podujatia a my vám vyberieme moderátora na mieru, s ktorým budete spokojní. V našej databáze máme moderátorov, ktorý sa zameriavajú na 2 tipy eventov.

Animačný moderátor

Energický a zábavný moderátor, ktorý dokáže rozprúdiť dobrú náladu a nezáleží na tom, či jeho poslucháči budú deti alebo dospelí. Mnoho skúseností načerpaných z animovania a moderovania animačných programov sú toho zárukou. Ak hľadáte niekoho, kto dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru, zaujať a zabaviť publikum, odmoderovať kvíz, roztancovať miestnosť alebo vyblázniť deti, tak animačný moderátor je pre vás tá pravá voľba.

Profesionálny moderátor

Ak potrebujete moderátora, ktorý okrem dokonalej práce s mikrofónom dokáže byť aj manažér, vie osloviť náročnejšie publikum a vystupovať na tej najvyššej úrovni, vtedy vám radíme siahnuť po našich profesionálnych moderátoroch. Moderátori, ktorí sa živia svojim hlasom majú niekoľkoročné skúseností z moderovania najrôznejších večierkov, eventov, konferencií, či z práce v rádiách. Sú zárukou tej najvyššej kvality.

V prípade záujmu nám zavolajte alebo napíšte stručný popis akcie, termín a miesto konania na kontaktné údaje nižšie.