Ponuka:

Vízia, misia, hodnoty

V spoločnosti STAGEMAN Slovensko veríme, že len ľudia, ktorí robia to, čo ich baví, robia všetko v živote srdcom a dávajú veciam osobitné čaro. Preto cielene pracujeme na spájaní týchto ľudí, ktorých neustále učíme robiť veci inak a hľadať si vlastnú cestu ako byť šťastný.

Prostriedkom k dosiahnutiu tohto stavu je pre nás animácia voľného času, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou nášho životného štýlu a pomocou ktorej naše poznatky predávame ďalej. V našich produktoch prinášame jedinečné prepojenie animácie, outdooru a zážitku, ktorými napomáhame osobnostnému rastu našich animátorov a vytvárame viditeľnú konkurenčnú výhodu pre našich klientov.

Záujemcom o prácu animátorov sa venujeme na maximálne praktických školeniach. Pre tých, ktorí chcú na sebe pracovať ďalej, sme navyše vytvorili jedinečný systém vzdelávania animátorov. Jeho úlohou je urobiť z animácie voľného času rešpektovanú pracovnú pozíciu a vychovať uvedomelú generáciu mladých ľudí. K našim klientom pristupujeme individuálne, pomáhame im objavovať ich výnimočnosť a pripravujeme pre nich programy šité na mieru.

 

Kontakt:
Slavomír Pačuta
mobil: 0908 183 660
e-mail: slavo.pacuta@stageman.sk

Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 907 374 708
office@stageman.sk