Ponuka:

Školenia animátorov

Animátor voľného času

Školenie ponúkané spoločnosťou STAGEMAN Slovensko je vynikajúcou príležitosťou začať kariéru a nadobudnúť nevyhnutné praktické zručnosti. Ak sa chcete naučiť ako pripraviť veselé tance počas mini disko, zrealizovať rôzne hry, zábavné aktivity a oslavy spolu so všetkým, čo potrebujete vedieť o animácii, potom neváhajte a zúčastnite sa praktického školenia - jedinečného v strednej Európe - pripravovaného odborníkmi v tomto odbore.

Viac

Animátor voľného času ONLINE

Online školenie ti priblíži „život“ animátora aj v pohodlí domova. Zachovali sme štruktúru klasického školenia, a preto sa nemusíš báť o slabší výsledok. Okrem iného prináša aj ďalšie výhody ako napr.: E-BOOK, tanečné choreoš po dobu 10-tich dní, online certifikát...

Viac

Animart

Na tomto 100% praktickom školení sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť pred tým, než sa pustíte do dvoch obľúbených detských atrakcií - maľovania na tvár a balónových kreácií.

Viac

Animátorský Kemp

Je najkomplexnejšou ponukou tréningu v oblasti animácie voľného času a eventov. Vedenie tancov, hier, či show sa dá naučiť len v praxi. Všetky dni kempu sú preto venované praxi, ale popri tom nezabúdame ani na stmeľovanie kolektívu a skvelú zábavu.

Viac

Naši tréneri

Naši tréneri sú našou pýchou! Kvalita tréningu a spokojnosť účastníkov na 95% závisia od trénera. Každý tréning od hlavičkou STAGEMAN Slovensko je vedený profesionálom odhodlaným odovzdať najpraktickejšie vedomosti a zručnosti. Výsledkom sú vynikajúce ohodnotenie a dôveryhodnosť, ktoré naši účastníci pravidelne prisudzujú našim tréningom.

Viac
Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 908 183 660
office@stageman.sk