Ponuka:

Prenájom atrakcií

Máme pre vás na prenájom zábavné atrakcie, ktoré ozvláštnia každé vaše podujatie. Ku každej atrakcii vám zabezpečíme skúseného inštruktora, ktorý sa postará o jej bezproblémové fungovanie počas celej vašej akcie. Pravidelne sa venujeme príprave programov pre rôzne skupiny ľudí. Ak potrebujete poradiť, čo sa na vaše podujatie hodí najviac, radi vám s tým pomôžeme. Vieme vám tiež poradiť atrakcie, ktoré aktuálne nie sú v našej ponuke. Momentálne máme v ponuke tieto atrakcie:

OPITÉ OKULIARE - Vyskúšajte si plniť jednoduchá úlohy s okuliarmi, ktoré simulujú videnie opitého človeka

TROJNOHAVICE - Aký je to pocit, keď traja ľudia bežia oblečení v jedných nohaviciach? To a kopu zábavy zažijete iba s našimi špeciálnymi nohavicami.

LUKOSTREĽBA - Pokúste sa trafiť terč s rôznych druhov lukov. K zdarnému výsledku vám pomôže skúsený strelec, ktorý tiež zodpovie na všetky vaše zvedavé otázky ohľadom streľby z luku.

ARCHERY GAME - Laser game a paintball netreba nikomu predstavovať. Dávno pred tým, ako vznikli však ľudia bojovali s oveľa primitívnejšími zbraňami - lukmi. Vyskúšajte si s nami, koľko minút by ste dokázali prežiť v stredovekej vojne.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 907 233 654
office@stageman.sk