Ponuka:

Naši tréneri

Naši tréneri sú našou pýchou! Kvalita tréningu a spokojnosť účastníkov na 95% závisia od trénera. Každý tréning od hlavičkou STAGEMAN Slovensko je vedený profesionálom odhodlaným odovzdať najpraktickejšie vedomosti a zručnosti. Výsledkom sú vynikajúce ohodnotenie a dôveryhodnosť, ktoré naši účastníci pravidelne prisudzujú našim tréningom.

 

Slavo Pačuta je prvým slovenským trénerom medzinárodnej siete STAGEMAN, na čo je patrične hrdý. Vyštudoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici v odbore učiteľstvo telesnej výchovy a etická výchova. Už na univerzite sa prejavila jeho chuť robiť veci inak a spolu s ostatnými podobne zmýšľajúcimi bol pri založení občianskeho združenia Outdoor Institute, kde túto chuť prostredníctvom zážitkovej pedagogiky mohol rozvíjať. Ako animátor pracoval na Slovensku i v zahraničí, venuje sa športovej, outdoorovej i detskej animácii. Je veľkým optimistom, riadi sa heslom “Smile and the world will smile back to you“, takže vždy ho uvidíte s úsmevom na tvári. V animátorstve našiel zmysel svojho života, pretože v ňom spojil všetky svoje záľuby - prácu s ľuďmi, šport, prírodu, cestovanie, cudzie jazyky i neustále osobné napredovanie a  odovzdávanie pozitívnej energie.

 

Barbora Malčeková vyštudovala Konzervatórium J. L. Bellu v Banskej Bystrici v odbore hudobno-dramatické umenie. Okrem herectva sa v nej objavila chuť pracovať s mladými ľuďmi a deťmi a preto začala pracovať ako animátorka. Najskôr v zahraničí, až sa nakoniec dostala do STAGEMANu, kde sa vypracovala na post trénerky. Táto práca u nej spája všetky záľuby, cez šport, turistiku, herectvo až po cestovanie. Vo svojom vnútri je stále malé dieťa, a keďže miluje tanec, pri animáciách si vždy naplno užíva minidisco a aquadance. Pri práci a v živote je pre ňu najdôležitejšie mať vždy úsmev na tvári, pretože ako vraví: „nikdy nevieš, koľkým ľuďom tak zlepšíš deň“.

Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 907 374 708
office@stageman.sk