Ponuka:

Naši tréneri

Naši tréneri sú našou pýchou! Kvalita tréningu a spokojnosť účastníkov na 95% závisia od trénera. Každý tréning od spoločnosti STAGEMAN Slovensko je vedený vynikajúcim odborníkom s odhodlaním odovzdať podstatné vedomosti a zručnosti. Výsledkom je vynikajúce ohodnotenie a dôveryhodnosť, ktoré naši zákazníci pravidelne prisudzujú našim tréningom.

 

Slavo Pačuta absolvoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici v odbore učiteľstvo telesnej výchovy v kombinácii s etickou výchovou. Už na univerzite sa prejavila jeho chuť robiť veci inak a spolu s ostatnými podobne zmýšľajúcimi bol pri založení občianskeho združenia Outdoor Institute, kde túto chuť prostredníctvom zážitkovej pedagogiky mohol rozvíjať. Ako animátor pracoval na Slovensku i v zahraničí, venuje sa športovej, outdoorovej i detskej animácii. Je veľkým optimistom, riadi sa heslom: “Smile and the world will smile back to you“, takže vždy ho uvidíte s úsmevom na tvári. V animátorstve našiel svoje ďalšie smerovanie, pretože v ňom spojil všetky svoje záľuby ako prácu s ľuďmi, šport, prírodu, cestovanie, jazyky i neustále osobné napredovanie, či odovzdávanie pozitívnej energie. Stal sa prvým trénerom animátorov medzinárodnej siete STAGEMAN zo Slovenska.

 

Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 (0)907 374 708
office@stageman.sk

www.stageman.sk
www.outdoor-institute.sk
www.ois.sk