Ponuka:

Moderovanie akcií

Máme k dispozícii viacerých moderátorov, každý z nich má bohaté a rôznorodé skúsenosti. Pošlite nám stručný popis a termín vášho podujatia a my vám vyberieme moderátora na mieru, s ktorým budete spokojní. V našej databáze máme moderátorov, ktorý sa zameriavajú na 2 tipy eventov.

slavo dfdfdflf marcelafddfdfdf peťo

Animačný moderátor

Energický a zábavný moderátor, ktorý dokáže rozprúdiť dobrú náladu a nezáleží na tom, či jeho poslucháči budú deti alebo dospelí. Mnoho skúseností načerpaných z animovania a moderovania animačných programov sú toho zárukou. Ak hľadáte niekoho, kto dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru, zaujať a zabaviť publikum, odmoderovať kvíz, roztancovať miestnosť alebo vyblázniť deti, tak animačný moderátor je pre vás tá pravá voľba.

Profesionálny moderátor

Ak potrebujete moderátora, ktorý okrem dokonalej práce s mikrofónom dokáže byť aj manažér, vie osloviť náročnejšie publikum a vystupovať na tej najvyššej úrovni, vtedy vám radíme siahnuť po našich profesionálnych moderátoroch. Moderátori, ktorí sa živia svojim hlasom majú niekoľkoročné skúseností z moderovania najrôznejších večierkov, eventov, konferencií, či z práce v rádiách. Sú zárukou tej najvyššej kvality.

V prípade záujmu nám zavolajte alebo napíšte stručný popis akcie, termín a miesto konania na kontaktné údaje nižšie.

  

  

  

Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 908 183 660
office@stageman.sk