Ponuka:

Mikuláš

Na základe skúseností vieme, že každá naša služba pre Vás je iná a osobitá, podobne ako vaše požiadavky. Práve preto, Vám chceme ponúknuť slobodu a jednoduchosť pri príprave vašich eventov. Vytvorte si program z našej ponuky a my ho s vašou pomocou premeníme na jedinečný a nezabudnuteľný. Uvedomujeme si, že každý event je špecifický a tak k nemu chceme pristupovať. Ponúkame vám naše overené a úspešné programy, ktoré vieme upraviť podľa vašich predstáv a potrieb.

Mikuláš, anjel a čert – milé postavičky, ktoré by mali byť súčasťou každého predvianočného stretnutia. Vytvoria príjemnú atmosféru, spestria program a potešia najmä tých najmenších. Je na vás, či si želáte všetkých troch alebo kombináciu dvoch z nich.

Odovzdávanie balíčkov – je ďalšou neodmysliteľnou časťou Mikulášskeho programu a pre deti častokrát aj tou najdôležitejšou. Počas odovzdávania sa snažíme, aby nešlo iba o samotné darčeky. Vytvoríme spolu s vami príjemnú vianočnú chvíľu, kde sa deti môžu aktívne zapojiť a predviesť čokoľvek, čo si pre Mikuláša pripravili.

Vianočné hry a súťaže – detská energia je nevyčerpateľná a tak sa s deťmi radi vybláznime pomocou zábavných hier a súťaží s využitím vianočných pomôcok. Program šijeme na mieru a podľa vašich požiadaviek dohodneme či pôjde o skupinové hry, súťaže jednotlivcov, netradičné hry a pod.

Čertovsky dobrá minidisko – čert so svojim pomocníkom roztancujú celý parket, aby nikto neostal sedieť. Prívalovú vlnu energie a  skvelú tanečnú show vieme doplniť o zábavné alebo hudobné hry a súťaže. Počas minidisko samozrejme nezabúdame ani na rodičov, takže zábavu si užijú všetci.

Mikulášske dielničky – šikovné ruky a kreativita vašich malých umelcov sa môže ukázať aj na tomto večierku. Deti vždy rady vymýšľajú, tvoria, vyrábajú. Dajte im priestor a my spolu s nimi vykúzlime čarovné vianočné diela. Prispôsobujeme sa všetkým vekovým kategóriam a zručnostiam detí. A nebojte sa, ak niečo nebudete vedieť spraviť, naši pomocníci sú vždy po ruke.

Anjelské maľovanie na tvár – čo môže byť lepšie, ako premena najmenších na čokoľvek podľa ich želania? Maľovanie na tvár je obľúbená aktivita pre deti i rodičov. Maľujeme na tváre, ramená, ruky i nohy. Používame špeciálne vodou zmývateľné farby na pleť.

Mini darček od čerta a anjela – náš čertík Bertík a šikovnýanjelik pripravia balónové zvieratká ako napr.: kvietok, pes, meč, srdce a iné, ktoré vyčaria úsmevy a roznesú radosť všade naokolo.

Našu ponuku vieme doplniť o rôzne zaujímavé doplnkové služby podľa Vašich požiadaviek ako napr.:

- Dj, fotostena, bublinková show, fotograf ...

Kontaktujte nás s objednávkou:

1. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom.

2. Prekonzultujeme Vaše požiadavky.

3. Objednajte si program.

Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 908 183 660
office@stageman.sk