Ponuka:

Kto sme

V spoločnosti STAGEMAN Slovensko sa zaoberáme prípravou a realizáciou voľnočasových a vzdelávacích programov, v ktorých jedinečným spôsobom prepájame animáciu voľného času, netradičné outdoorové aktivity a zážitkové vzdelávacie metódy. Vo všetkých týchto oblastiach si školíme vlastných animátorov a všetky naše aktivity pripravujeme v súlade s našim mottom „Žijeme animáciami“.

Z pohľadu našich aktivít následne v oblasti animácie voľného času uplatňujeme týchto animátorov v slovenských hoteloch a aquaparkoch (počas rôznych sviatkov a letných prázdnin) a na rôznych eventoch (napr. Deň detí, Mikuláš, Halloween, narodeninové party a podobne). V spolupráci s našimi zahraničnými partnermi pripravujeme kastingy, na ktorých ponúkame animátorom možnosť nájsť si prácu v prímorských strediskách cestovného ruchu počas letných prázdnin.

V outdoorovej oblasti pripravujeme vlastné netradičné zábavné i rozvojové projekty ako napríklad nočné orientačné behy či šifrovacie hry. Taktiež ponúkame prenájom a obsluhu outdoorových atrakcií ako prenosná lezecká stena, vysoké i nízke lanové dráhy, rôzne druhy zlaňovacích techník a inštruktáže k Nordic walkingu a základom slackline.

Vo vzdelávacej oblasti aktívne rozvíjame oblasť zážitkovej pedagogiky v projektoch pre rôzne cieľové skupiny, od detskej klientely (napr. na školách v prírode či detských táboroch), ďalej vo vzdelávaní dospelých (soft skill, školenia animátorov a podobne) i pre firemnú klientelu (teamspirit a teambuilding). Tieto vzdelávacie projekty sa snažíme realizovať s čo možno najväčším využitím outdoroového, prírodného prostredia.

Každú z uvedených oblastí garantujú profesionálni tréneri a školitelia s niekoľkoročnými skúsenosťami a praxou vo svojom odbore.

Sme autormi kníh Outdoorové animácie v cestovnom ruchu a Animácia voľného času.


Ak potrebujete oživiť svoje priestory
originálnym animačným programom,
pripraviť pre svojich klientov
nezabudnuteľný event či firemnú akciu
alebo navrhnúť
jedinečným interaktívny vzdelávací projekt,
ste na správnom mieste.

Našim klientom a širokej verejnosti ponúkame nasledovné služby a produkty:

zabezpečenie animátorov voľného času – pre hotely, aquaparky, termálne kúpaliská, wellness & spa zariadenia, cestovné kancelárie a pod.
• animátorov na tábory, školy v prírode, školské výlety, branné kurzy a pod.
školenia animátorov voľného času a nášho jedinečného produktu – animátorov outdoorových aktivít
• špecifické kurzy rozvoja osobnostných zručností (kreativita, podnikavosť a ďalšie)
• zabezpečenie jednorazových animačných programov ako Deň detí, Mikuláš, Halloween a tematických narodeninových party
firemné akcie so zábavným cieľom (teamspirit) až po riadený rozvoj tímov (teambuilding)
• zabezpečenie netradičných športových a outdoorových aktivít (beach volejbal, indiaca, Nordic walking, nočné orientačné a šifrovacie aktivity, programy a aktivity v zimnej prírode a mnohé ďalšie...)
• možnosť zúčastniť sa našich netradičných autorských víkendových projektoch zameraných na aktívne a kvalitné trávenie voľného času (Outdoor víkendy, Zimné hry na snehu i bez snehu a ďalšie)
prenájom a zabezpečenie atrakcií s použitím lezeckej techniky – prenosná umelá lezecká stena, vysoké a nízke lanové prekážkové dráhy, lezecká sieť, lanovky a zlaňovacie techniky a pod.
• prípravu vzdelávacích aktivít pre firmy a rôzne organizácie s využitím prostriedkov zážitkovej pedagogiky,  outdoorového vzdelávania a aktivít v prírode
outdoor management training – vzdelávanie pre vyšší manažment s použitím prvkov outdoorového vzdelávania a zážitkovej pedagogiky.
• a mnoho ďalšieho, čo by ste možno ani nečakali, stačí nás kontaktovať a my sa pokúsime urobiť zázrak na počkanie a nemožné do troch dní :).

Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 908 183 660
office@stageman.sk