Ponuka
Ponuka:

E-SHOP

Antiviro Pandemikus

Projekt slúži na podporu rodičov a učiteľov, ukáže vám spôsob ako fungovať za zatvorenými dverami v online svete, bez možnosti osobnej offline komunikácie. Do projektu sa zapojilo viac ako 170 detí. Vytvorili ho naši kolegovia z Outdoor Institute v spolupráci s viacerími umelcami. Ďakujeme!

Viac

Kniha "Animácia voľného času"

Kniha Animácia voľného času bola prvou praktickou príručkou pre animátorov v Poľsku. Po mnohých úspechoch v tejto krajine bola postupne preložená do angličtiny i španielčiny a pripravuje sa jej preklad do ďalších jazykov. Najnovšou verziou je slovenská verzia. Kniha je hotovou zbierkou animačných scenárov, hier a aktivít pre deti, mládež i dospelých, nápadov na večerné show v hoteloch a ďalšie animačné formy na pláži či pri bazéne. V krátkosti opisuje teóriu animácie a jej základné oblasti, ale až 80% jej obsahu tvoria hotové animačné programy. Je určená pre ľudí, ktorí začínajú svoju prácu v oblasti animácie i tých, ktorí hľadajú nové inšpirácie. Originál je momentálne vo svojom piatom vydaní (predaných viac ako 25 000 kusov).

Viac

Kniha "Outdoorové animácie v cestovnom ruchu"

Kniha Outdoorové animácie v cestovnom ruchu je najhorúcejšia novinka, ktorá vznikla v spolupráci STAGEMAN Slovensko a Outdoor Institute. Ako prvá vychádza jej slovenská verzia, ktorú bude už čoskoro nasledovať poľská verzia. Veríme, že si nájde uplatnenie medzi animátormi, hoteliermi, učiteľmi, pracovníkmi s mládežou a všetkými, ktorí využívajú prírodu ako svoje ihrisko.

Viac

CD "Úžasné Mini Disko"

Spoločnosť STAGEMAN pre Vás publikovala CD „Úžasné Mini Disko.“ Na jedinom CD nosiči tak nájdete 20 medzinárodne najznámejších piesní, ktoré sú hrané na mini diskotékach pre deti. Majú ich radi všetky deti aj ich rodičia! Každá pieseň má jednoduchú choreografiu, vďaka ktorej je pre deti jednoduché a zábavné tancovať spolu so svojimi obľúbenými animátormi alebo hoci aj doma.

Viac

Tvarovacie balóny

Tvarovacie balóny sú potrebné pre každého, kto pracuje s deťmi. Možnosť vytvarovať meč, psa alebo lienku z podlhovastých balónikov deti určite očarí. Teraz si môžete takéto balóny kúpiť a zúčastniť sa na našom kurze, kde trénujeme tvarovanie balónov.

Viac

Pumpa na nafukovanie balónov

Nafukovanie obyčajných balónov môže byť mierne únavné. Pokiaľ však ide o tvarovacie balóny, to už vôbec nieje ľahké. Ak ich chcete nafúkať, potrebujete správnu pumpu a my Vám práve takú ponúkame. Túto pumpu môžete použiť na nafúkanie balónov a nafukovacích hračiek.

Viac

Maľovanie na tvár

Ďalším zaujímavým prvkom animácie voľného času je "facepainting" - čiže maľovanie na tvár. Denne používame špeciálnu anti-alergickú zostavu na maľovanie, ktorú vyskúšali a odobrili STAGEMAN animátori a teraz ju môžete mať aj Vy!

Viac

Vodné balóny

Hra s vodnými balónmi je jednou zo zábavných foriem animácie. Nielen deti, ale aj dospelí to majú radi! Môžete si vybrať zo širokej škály hier s vodnými balónmi v knihe "Animácia voľného času" od Jakuba B. Baczeka.

Viac
Buďte o krok vpred

Chcem byť pravidelne informovaný o všetkých úžasných veciach, ktoré pripravujete:

Možnosť získať pracovné pozície ti ponúka aj stránka www.work-and-fun.com, ktorá prepája animátorov s poskytovateľmi pracovných pozícií.

 

Vytvor si svoj profil ešte dnes a zaži nezabudnuteľné chvíle ako animátor.

Kontaktujte nás
Predmet*
Meno a priezvisko
Telefón*
Email*
Text správy
* Polia označné hviezdičkou sú povinné

Kontaktné údaje:

 

STAGEMAN Slovensko s.r.o.
Robotnícka 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt
tel. +421 908 183 660
office@stageman.sk